Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Tom Clancy's Splinter Cell

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 173
Join date : 28.04.2010

Tom Clancy's Splinter Cell Empty
PostajNaslov: Tom Clancy's Splinter Cell   Tom Clancy's Splinter Cell Icon_minitimened svi 09, 2010 12:30 pm

Nakon dugo iščekivanja napokon je došao novi Splinter Cell, šesti nastavak najpoznatijeg tajnog agenta (osim Jamesa Bonda) Sam Fishera. Pitate se da li igrati ovu igru ili ne, e pa nadam se da ću vam ovime malo olakšati.



Za razliku od prošlih nastavaka prve promjene ćete vidjeti odmah pri pokretanju igre, novi vrlo maštoviti i zanimljivi izbornik gdje se odmah može vidjeti ljepota grafičkog dizajna igre. Kada namjestite video i audio postavke te kontrole, krećete igrati i odmah na početku shvaćate da ovo neće biti standardni Splinter Cell na koji smo do sada navikli. Prva misija nas vodi na Maltu gdje Sam Fisher sjedi na trgu i pije kavicu, konobar mu donosi telefon na koji ga zove stara kolegica iz Third Echeliona (organizacija za koju je Sam radio sve ove godine) i obaviještava ga da mora odmah pobjeći od tamo ako ne želi biti ubijen jer je pronađen nakon sta je otišao iz organizacije radi kćerkine smrti. Početak je neka vrsta toutoriala koji vas uvodi u nešto promjenjeni način igranja i odmah se vidi da to više nije Splinter u kojem morate što neprimjetnije infiltrirati u zgradu koja vrvi neprijateljima, kao da ste ušli u košnicu punu pčela, da vas nitko ne primjeti i da ne aktivirate nikakav alarm, već nadmudrivanje i neprimjetno rješavanje velikih količina neprijatelja koji vas svim sredstvima žele naći i ubiti. Ok dosta prepričavanja priče ajmo se posvetiti novotarijama, više nema fensi stvarčica poput naočala sa 500 razlicitih pogleda, nema specijalnih sticky dimnih, škljocalica, kamera, stunera i takvih raznih stvarčica koje smo pucali iz one super cool puške (ima sticky kamera koje bacate rukama), no, nemojte odmah misliti kako to više nije ta igra, da su je uništili, nisu baš naprotiv sve se to jako dobro uklopilo u priču ovog nastavka, isto kao što je ostao onaj dobar osječaj igranja skrivaća sa puno brojnijim i bolje naoružanim protivnikom i onaj gušt kada iz mraka iskocite i eliminirate protivnika tako da se on još uvijek pita šta mu se desilo, jedna jako zanimljiva stvar je da od sada možete pokupiti svako oružje koje ostane od neprijatelja kojeg ste upravo eutanizirali i to isto oružje kasnije unaprijeđujete dodavanjem prigušivača, scope-a, laserskog nišana, i još dosta zanimljivih pojedinosti kako bi si olakšali i usavršili eliminaciju svih prijetnji. Meni najbolja novotarija je execute opcija, u prijevodu prilikom ubojstva neprijatelja posebnom tehnikom moguće je tagirati do 4 neprijatelja i aktivirati execute opciju i Sam će ubiti ta 4 nesretna vojnika vrlo brzo i vrlo tiho što je jako korisno kada trebate biti jako tihi i neprimjetni jer ćesto ćete dolaziti u situacije gdje morate se brzo riješiti velikog broja protivnika i ostat neprimjetni da ostali ne riješe vas
[Vrh] Go down
https://fezox-team.forumcroatian.com
 
Tom Clancy's Splinter Cell
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Extras :: Gaming Word-
Forum(o)Bir: